Murat Ticaret

Tecrübe, Disiplin ve Özgüven sahibi kişilerce kurulmuş olup, işini Profesyonel bir biçimde yapmanın ve bunun karşılığını görmenin haklı gururunu yaşamaktadır…  

Firmamız için asıl olan, her şeyden önce müşterilerimizin yüzünde gördüğümüz tebessüm olmuştur ve olmaya devam edecektir. Murat Ticaret, kurulduğu günden bu yana, kaliteli Hizmet ve Müşteri memnuniyeti ilkeleriyle görevlerini en doğru ve en iyi şekilde yapmaya devam etmiştir. 

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde Doğruluk ve Dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. İlişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz. 

İbadet Ortamının Temizliği Dinin vazgeçilmez İlkelerinden birisidir. Murat Ticaret bu İlkenin bilincinde olarak Cami Temizliği Hizmeti de sunar. Gönül rahatlığıyla ve huzur içinde ibadet etmek için işinizi Şansa bırakmayın! 

Sorumluluklarımız: 

Müşteri Memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren bir anlayışla çalışırız. 

Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; Müşterilerimize Saygı, Onur, Adalet, Eşitlik ve Nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.  

Yasal Sorumluluklarımız: Murat Ticaret, olarak Tüm faaliyet ve işlemlerimizi yürütürken, her türlü kamu kurum ve kuruluşu, idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu sorumluluk bilinci ile yükümlülüklerimizi yerine getiririz. 

Şirket Politikası; Sektöründe lider bir isim olarak tüm çalışma ve faaliyetlerine yansıyan iyi ve seçkin marka imajını geleceğe dönük olarak güçlendirmek bu doğrultuda yol almak.

İstatistiklere Yansıttığımız Başarı

Marka Güveni 100%
Şehir İçi Hizmet Oranı 68%
Şehir Dışı Hizmet Oranı 32%