Cami Makineleri / Halı Altı Isıtma Sistemi

Halı Altı Isıtma

Duvardan duvara döşenen halıların, evlerde, iş yerlerinde ve özellikle camilerde kullanılan elektrikli ıstma sistemi. 

Diğer Ürünlerimiz..

Halı Altı Isıtma Sistemi

Kategori: Cami Makineleri

Ürün Detayları

Duvardan duvara döşenen halıların, evlerde, iş yerlerinde ve özellikle camilerde kullanılan elektrikli ıstma sistemi. 

Oldukça ekonomik ve hızlı ısıtma sağlayan sistemin montaj kolaylığı da dikkat çekiyor. Camilerde sadece saf tutulan bölgelerin altına kullanılarak , gereken yerler, gerektiği kadar ve ihtiyaç olduğu zamanlarda hızlıca ısıtılır. 

Değişik enlerde rulolar halinde ve döşeme halı altına kolayca uygulanan sistem, düşük elektrik sarfiyatı ile de diğer ısıtma sistemlerinin önüne geçiyor. 

Firmamız elektrikli halı altı ısıtma sitemlerinin montaj ve satışını yapmaktadır.

Halı Altı Isıtma Sistemlerinin Faydaları

En Ucuz: Çünkü, caminin tamamına döşenmeyebilir. Isıtma sistemi döşenen safların ayak kısmına 80 cm eninde ıstıcı film döşenir…

En Konforlu: Çünkü kırmadan dökmeden sadece iki vakit arasında bütün sistem döşenir.

En Güvenilir: Rezistans teli yok. Periyodik bakım, temizlik veya tamir gerektirmez. Arıza yapmaz, kopmaz, sudan etkilenmez. Cami ısıtmada en güvenli
sistemdir.

En Sağlıklı: Toz böceklerini, bakterileri azaltır. Cami girişine döşenmesi halinde, ıslak ayakla basılan bölgeyi kurutur, bakteri ve dolayısıyla kötü kokuyu giderir. Altı tahta döşeli camilerde oluşan alt yuvayı temizler.

En Ekonomik: Tüm gün çalışmaz. Namaza 5 dk kala açılması halıların ısınması için yeterlidir. Saflar ayrı ayrı çalıştırılabilir. Elektronik termostat kontrollüdür, ayarlanan sıcaklığa gelince akım kesilir. 1.000 kişi alabilen bir caminin tüm safları açılırsa, bir Cuma Namazı’ndaki elektrik tüketimi ; 500 m x 120 W/m x 1 saat =60 kWh (Yaklaşık 10 TL olur) Isıtıcı ürünler 10 yıl garanti ile satılmakla beraber, ürün için belirlenmiş bir ömür sınırı yoktur. Gelecek kuşaklara devredilir.